WYRÓŻNIENIA DLA GIMNAZJALISTEK W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

  • 20170505_095022
  • 20170505_095211
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

      „Z lupą wśród bałtyckich łąk podwodnych”

     LET IT GROW – Co w trawie piszczy? To kampania edukacyjna na rzecz bioróżnorodności lokalnej. Jej celem jest uwrażliwienie młodzieży na piękno otaczającej nas przyrody oraz wzbogacenie wiedzy o faunie i florze, którą obserwujemy każdego dnia, idąc do szkoły, pracy, na spacer.

      Akwarium Gdyńskie, w ramach realizacji kampanii, zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w przyrodniczym konkursie plastycznym. Jego motywem przewodnim były bałtyckie łąki podwodne i ich mieszkańcy.

      Nasze gimnazjalistki pod kierunkiem nauczyciela plastyki, pani  Bożeny Reszke otrzymały wyróżnienia: Wiktoria Bojke z klasy I e i Anna Ebertowska z kl. IIIe.  

GRATULUJEMY!

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *