Sukces uczennicy klasy 3b

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

W tym roku po raz 33 odbył się Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej, organizowany przez Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku i Międzynarodową Organizację Soroptimist International Klub w Słupsku.  Na konkurs nadesłano 8390 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 508 szkół podstawowych,gimnazjów i ponadgimnazjalnych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy, Czech i Ukrainy

Weronika Brylowska uczennica klasy 3B została wyróżniona w kategorii wiersz. Seredcznie gratuluję!

 H. Lesner

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *