DZIĘKI NAM POLACY WYGRALI !!!

 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • 5162cd87237d45_34349179
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

W dniu 18 czerwca 2017 r. w ERGO ARENIE w Sopocie i Gdańsku odbył się mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2018 w piłce ręcznej mężczyzn. Nie mogło tam zabraknąć również i nas, czyli uczniów z I h i II h oddziałów sportowych o specjalności piłka ręczna. Podczas pierwszej połowy meczu wszyscy bawiliśmy się świetnie. Śpiewając, klaszcząc, tupiąc, dodawaliśmy animuszu naszym zawodnikom, co w pewnym momencie
zapewniło naszym szczypiornistom sześciobramkową przewagę. Wszyscy na widowni, pewni zwycięstwa, poczuli ogromną ulgę i rozprężenie, co się chyba udzieliło nowo powstałemu zespołowi naszej reprezentacji. Niestety, z minuty na minutę traciliśmy ogromną przewagę. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego nasi rumuńscy rywale doprowadzili do remisu 31:31 i WTEDY….gdyby nie NASZ ogromny doping, tupanie, skakanie, buuuuuuuczenie, gwizdy świsty….. i w ostatniej sekundzie GOL!!! dla reprezentacji Polski i WYGRALIŚMY wynikiem 32:31. Dodatkową atrakcją udziału w tym meczu był fakt, że mieliśmy okazję wraz z działaczami Polskiego Związku Piłki Ręcznej pożegnać odchodzącego z drużyny Adama Wiśniewskiego, którego poprosiliśmy o autografy, a także nagrodziliśmy wielkimi brawami naszego kolegę, Tomasza Kosznika, ucznia klasy II H, który wraz z zespołem Wybrzeże Gdańsk, w którym na co dzień gra, wywalczył Mistrzostwo Polski. Wielkie GRATULACJE dla TOMASZA.

Podsumowując dzisiejszą piękną niedzielę, mamy drużynę z ogromnym potencjałem, zdolną i wspaniałą młodzież!!! Może kiedyś zasilimy absolwentami naszego gimnazjum REPREZENTACJĘ POLSKI. Polska – Rumunia 32:31 (18:13)! Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów. A my, uczniowie oddziałów sportowych, Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie dziękujemy Pani Joannie Syska oraz Rodzicom za umożliwienie nam udziału w niezwykłych przeżyciach sportowych naszej kadry narodowej.

 

dav

dav

 

dav

dav

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *