Bardzo udany VII GMINNY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA – „ZDROWY MALUCH”

 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • dav
  dav
 • dav
  dav
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

24 maja 2017 roku odbył się VII GMINNY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA – „ZDROWY MALUCH”. Jak w poprzednich latach swoja obecnością zaszczyciły nas klasy I-III ze wszystkich szkól podstawowych naszej Gminy. Tego dnia ponad 200 maluszków przez ponad 3 godziny zawzięcie rywalizowało i świetnie się bawiło w hali SG Bolszewo pod czujnym okiem organizatorów – J. Syska i B. Brzoskowskiej – Markiewicz. W tym roku oprócz wyścigów typowo sportowych pomagający uczniowie z klasy I H SGB zaproponowali najmłodszym również przerywniki taneczne i malowanie buziek, które cieszyło się wielką popularnością, a dodatkiem dla zmęczonych zawodników była duża ilości glukozy pod postacią cukierków i nieograniczone ilości napoju. Po zakończeniu międzyrocznikowej rywalizacji na wszystkich uczestników czekały cenne nagrody sportowe, medale, puchary oraz słodkie upominki, za które bardzo dziękujemy Panu Wójtowi Henrykowi Skwarło.

Wyniki wśród klas pierwszych: I miejsce -Orle, II miejsce – Gościcino, III miejsce – Bolszewo, IV miejsce – Góra i V miejsce – Gowino. Wyniki wśród klas drugich: I miejsce -Orle, II miejsce – Nowy Dwór, III miejsce – Gowino , IV miejsce – Bolszewo, V miejsce – Gościcino   i VI miejsce Góra.Wyniki wśród klas trzecich : I miejsce -Orle, II miejsce – Nowy Dwór, III miejsce – Bolszewo , IV miejsce – Gowino, V miejsce – Gościcino i VI miejsce Góra.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych osiągnięć i zapraszamy za rok.

dav

dav

dav

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dav

dav

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *