Sukces Grupy Teatralnej „JBT”

  • IMG_2425
  • IMG_2496
  • IMG_2499
  • IMG_3011
  • JBT-Dyplomy
  • IMG_2617
  • IMG_2657
  • IMG_2716
  • IMG_2851
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone
     W dniu 28 marca br. w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo – Usługowych, pod patronatem Teatru Szekspirowskiego i Prezydenta Miasta Gdańska, odbył się XIV Wojewódzki Turniej Kabaretów i Teatrów Szkolnych.
     W przeglądzie wzięło udział osiem gimnazjów z Gdańska, Gdyni, Strzebielina, Chojnic, Pucka i Bolszewa. Repertuar był mocno zróżnicowany, choć większość szkół postawiło na teksty klasyków, Szekspira i Fredry. Nasza szkoła dla odmiany wystawiła baśń pt. „Kopciuszek”. Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte zarówno przez jury, jak i licznie zgromadzoną publiczność. Zaowocowało to kolejnym sukcesem. Zajęliśmy I miejsce w województwie. Teraz pilnie przygotowujemy się do kolejnych występów i przeglądów.
     Anna Ebertowska otrzymała wyróżnienie za kreację aktorską w roli Kopciuszka. Była to jedna z trzech nagród indywidualnych.
M.  Falkiewicz

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *