Kolorowa Wielkanoc w NASZYM GIMNAZJUM

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

12 kwietnia w auli bolszewskiego gimnazjum odbył się finał świątecznego konkursu plastycznego pod hasłem „Kolorowa Wielkanoc”. Organizatorem konkursu była Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie -nauczycielka klas I-III Magdalena Walczak oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie- nauczycielka Bożena Rszke Łącznie do konkursu przystąpiło blisko 200 uczestników w 4 kategoriach wiekowych. Tak więc, wyłonienie najpiękniejszych prac okazało się nie lada wyzwaniem dla Komisji Konkursowej. Zadaniem Komisji było dokonanie oceny prac w poszczególnych kategoriach – biorąc pod uwagę estetykę wykonania, wkład pracy autora oraz pomysłowość w interpretacji tematu. Po przeprowadzeniu analizy prac, uwzględniając ich liczbę w danej kategorii, wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach:

     I kategoria PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

1.Mikołaj Lange, SSP w Bolszewie

2. Karolina Cirocka , SSP w BolszewiE

3. Paweł Formela, SSP w Bolszewie

II kategoria uczniowie klas I-III SZKOŁA PODSTAWOWA

  1. Cezary Rohde, SSP Gościcino
  2. Kacper Cirocki, SSP Gowino
  3. Wojciech Wasielke, SSP Gościcino

III kategoria – uczniowie klas IV-VI

  1. Tymon Mierzyński -Klasa IV SSP Gowino
  2. Daria Paluch -Klasa IV SSP Gowino
  3. Zuzanna Marzejon -Klasa IV SSP Bolszewo

IV kategoria – uczniowie klas I-III GIMNAZJUM

  1. Wiktoria Bojke, kl. I
  2. Paulina Bartoszewska, kl. I
  3. Milena Kwaśny, kl. I

Program artystyczny przygotowała nauczycielka gimnazjum pani Henryka Albecka z uczniami koła kaszubskiego, którzy zaprezentowali nam zwyczaje i tradycje Wielkanocne na Kaszubach.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *