I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PCK

  • 20170412_151436
  • 20170412_151438
  • 20170412_151524
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

     Po  szkolnych eliminacjach, do etapu powiatowego zakwalifikowały się Patrycja Tomczak i Anna Ebertowska. Jednym punktem wygrała Patrycja i zakwalifikowała się do konkursu rejonowego. Jednak, aby wystąpić w Gdańsku, trzeba było przygotować akcję na dowolny temat dotyczący zdrowego stylu życia i ją udokumentować. W wykonanie tej pracy zaangażowała się Patrycja Tomczak, jej temat to „ZOBACZYĆ CZŁOWIEKA – popularyzowanie wiedzy na temat schizofrenii”. Zorganizowała w naszym gimnazjum prelekcję na ten temat i przeprowadziła apel poświęcony schizofrenii, na którym wystąpili uczniowie grupy teatralnej, przedstawiając scenki dotyczące tej tematyki.

     W dniu 12 kwietnia 2017 roku w rejonowym oddziale PCK w Gdańsku odbył się etap okręgowy. Na początku odbył się test, a następnie prezentacja przygotowanych przez uczestników konkursu akcji. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników i krótkiej przerwie komisja ogłosiła wyniki. Patrycja Tomczak uczennica klasy III e naszego gimnazjum została wyczytana jako ostatnia, co oznaczało, że wygrała i zajęła I miejsce. Będzie reprezentować nasze województwo i naszą szkołę w finale XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK, która odbędzie się w czerwcu w Zielonkach pod Warszawą. Opiekunem Patrycji jest p. Sławomir Czarnecki.


You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *