SZKOLNY TURNIEJ RUMMIKUBA

  • Rummikub-Overview
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

W dniu 25.03.2017 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Turniej w Rummikub. Do rywalizacji stanęło 27 uczniów naszego gimnazjum z klas I, II, i III. Byli to prawdziwi miłośnicy tej gry, a wielu z nich już w szkole podstawowej brało udział w podobnych rozgrywkach. Gracze walczyli o zwycięstwo indywidualnie w Rummikub Standard. Z całej grupy do półfinału przeszło 8 osób, z których wyłoniono finałową czwórkę, która stoczyła walkę o 3 pierwsze miejsca. Po trzech godzinach zmagań znani byli już zwycięzcy. Oto oni:

I miejsce – Julia Bartosiewicz klasa I e

II miejsce –  Michał Marszewski klasa I h

III miejsce – Krzysztof Melcer klasa III e

Każdy gracz otrzymał słodki upominek, a zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy pytali już o kolejne edycje. Zaproponowano również rozgrywki dla dorosłych, także naszych nauczycieli. Z niecierpliwością więc czekamy na zgłoszenie do Turnieju pana Dawida Kaczmarka, nauczyciela biologii w naszej szkole.

Chcemy, aby rozgrywki w Rummikub w naszej szkole odbywały się cyklicznie.

 


You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *