SREBRNY MEDAL KOSZYKAREK

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

      W dniu 17.03.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej. Nasze gimnazjum reprezentowało 12 zawodniczek, które wywalczyły drugie miejsce (Julia Holk – Łebińska 2h, Martyna Meyer 2h, Wiktoria Loewnau 2h, Kornelia Dampc 2h, Emilia Jarzembińska 2h, Weronika Łynka 2h, Agata Białk 3g, Maja Brzeska 3e, Ewelina Wojciechowska 2g, Martyna Semerling 3g, Paulina Sikora 3j, Maja Puzdrowska 1h). Na zawody przyjechało siedem drużyn ze szkół gimnazjalnych powiatu wejherowskiego. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. Z grupy wyszłyśmy na pierwszym miejscu, wygrałyśmy z Rumią i Kostkowem. Wygrałyśmy półfinał z gimnazjalistkami z Redy. W finale spotkałyśmy się z zawodniczkami z Gimnazjum nr 3 z Wejherowa, z którymi od dawna nie udało nam się wygrać. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali dyplom  i zostali nagrodzeni medalami.  Do zawodów uczniów przygotowała pani Celina Czarnecka.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *