VI NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  • DSC_0083
  • DSC_0131
  • DSC_0229
  • IMG_2729
  • IMG_2844
  • IMG_3180
  • IMG_3364
  • IMG_3641
  • IMG_3649
  • IMG_3828
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

9 LUTEGO 2017 ROKU W NASZEJ SZKOLNEJ HALI ODBYŁ SIĘ JAK CO ROKU NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DLA DZIEWCZYN.Tym razem gościliśmy uczennice z Gimnazjum nr 2 w Wejherowie, Gimnazjum w Kostkowie z SZP nr 4 w Wejherowie – „Samochodówka” i 2 zespoły z SG Bolszewo. Każdy mecz był ważny gdyż turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Poziom drużyn był bardzo wyrównany i nie było łatwo przewidzieć kto w tym roku zostanie mistrzem.Wielką niespodziankę na „własnym podwórku” sprawiła drużyna starsza z Bolszewa, która jako jedyna pokonała drużynę z „samochodówki” – bardzo zdolne i miłe nasze absolwentki (w połowie zespołu:-) i tym samym wywalczyły ZŁOTO. !!!
I miejsce SG Bolszewo „starsze” – Paulina Potrykus- III d, Marta Kandziora – III j, Block Alicja- II h, Drzeżdżon Marta,Formella Kamila, Holk- Łebińska Julia, Jarzembińska Emilia, Łynka Weronika, Anna Kuliczanka, Meyer Martyna, Klaudia Szmidtka, Kamila Śliwińska- IIh, Julia Gehrmann – I a.
II miejsce ZSP nr 4 w Wejherowie
III miejsce Gimnazjum Kostkowo
IV miejsce Gimnazjum nr 2 Wejherowo
V miejsce – I h  z Agata Syska !!! BRAWO!!!
Dziękuje bardzo kibicom płci męskiej z II G i I H, którzy byli najgłośniejsi. JEDNYM SŁOWEM…JEST SIŁA, JEST MOC, JEST NADZIEJA!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *