KLASA SPORTOWA NA NARTACH W TRZEPOWIE

 • 1
 • 2
 • 7
 • 11
 • 12
 • 14
 • 16
 • 19
 • 20
 • 21
 • 16735601_817937045026798_1180053513_o
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Nauka może być przyjemna! Ciężkie , a za razem ekscytujące  godziny z instruktorami narciarstwa i snowboardu , samodzielne zjazdy i szlify tego czego zdążyli się nauczyć, czyste szaleństwo na snowtubingu – oponkach, a na sam koniec ciepły posiłek w ramach nadrobienia utraconych kalorii. Oczywiście nie obyło się bez chłonięcia wiedzy na temat Gminy Przywidz. Anna i Sylwia przygotowały konkurs o tematyce tego regionu. Wszyscy świetnie się bawili. Takie WALENTYNKI pod tytułem ” Pokochajmy nowy sport” zaserwowała sobie klasa I H. Dziękujemy Szkoła Narciarstwa i Snowboardu – Olbrychski Sport za profesjonalne prowadzenie zajęć i super efekty swojej pracy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *