Każdego dnia piękniej! Nowości w naszej szkole! Co nas cieszy!

  • fullsizerender-1
  • fullsizerender-2
  • fullsizerender-3
  • IMG_5934
  • IMG_5935
  • IMG_5936
  • Ĺ‚awki kolaĹĽ
  • miniatura3
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Moim pierwszym porannym zaskoczeniem było to, że od dziś, przechadzając się po naszej szkole, można zauważyć trochę nowinek. Na szkolnych korytarzach zawitały ławki! Są one dużym udogodnieniem dla uczniów naszej szkoły. Od tej chwili, możecie pożegnać się z plamami na spodniach i mrożącym krew w żyłach uczuciem zimna. My – uczniowie, mamy wielką nadzieję, że zapowiadają one ciąg zmian i nowości. 

Zosia

 Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!!

Kolejne nowości pojawią się wkrótce. Dzisiaj pojawiły się kolejne, nowe stoliki przy szkolnym sklepiku i pokoju nauczycielskim, tym razem z blatem – pole szachowe. Będzie więc można w czasie przerw pograć w szachy. Dlatego już dziś ogłaszam konkurs na figury szachowe wykonane dowolną techniką. Nagrody? Na pewno będą! Czekam na propozycje od nauczycieli, może od samych uczniów na ćwiczenia, może aerobik dla gimnazjalistów podczas przerw. Myślę też o zakazie używania podczas przerw telefonów komórkowych. Zamieńcie je na kostkę Rubika! Warto!  Mocno Was, drodzy Uczniowie, pozdrawiam i liczę na współpracę.

Dyrektor SGB  Katarzyna Paczoska  
Za przygotowanie stolików serdecznie dziękujemy
panu Sławomirowi Czarneckiemu i jego podopiecznym.      

              

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *