Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

W dniu 30.03.2016 roku na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej. Nasze gimnazjum reprezentowało 12 zawodniczek, które wywalczyły drugie miejsce (Karolina Drewa, Milena Kosznik, Angelika Górska, Klaudia Lange, Krystyna Osiecka, Marcelina Majewska, Natalia Grubba, Julia Holk – Łebińska, Miuchalina Kruszyńska, Anna Lekner, Martyna Meyer, Kornelia Ogórkiewicz). Zawody rozgrywane były w dwóch grupach po trzy drużyny. Z grupy wyszłyśmy na drugim miejscu, wygrałyśmy z Szemudem, a przegrałyśmy z Gimnazjumnr 3 z Wejherowa. Wygrałyśmy półfinał z gimnazjalistkami z Redy a w finale ponownie spotkałyśmy się z zawodniczkami z Wejherowa. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali dyplom i zostali nagrodzeni medalami.

Do zawodów uczniów przygotowała Celina Czarnecka

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *