Obóz sportowo-rekreacyjny w Muszynie

 • oboz9
 • oboz1
 • oboz2
 • oboz3
 • oboz4
 • oboz5
 • oboz6
 • oboz7
 • oboz8
 • oboz10
 • oboz11
 • oboz12
 • oboz13
 • oboz14
 • oboz15
 • oboz16
 • oboz17
 • oboz18
 • oboz19
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

W tegoroczne ferie zimowe w miejscowości Muszyna odbył się obóz sportowo-rekreacyjny dla trenującej młodzieży z Gminy Wejherowo.Większość obozowiczów stanowili uczniowie klasy pierwszej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie (sportowej lekkoatletycznej). Ponadto grupę uzupełnili zarówno uczniowie, którzy trenują lekkoatletykę już dłuższy czas jak i tacy, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie sporu.
Każdy dzień był wypełniony treningami sportowymi, wycieczkami pieszymi lub marszobiegami. Oprócz tego byliśmy na pływalni, odbyliśmy lekcję jazdy na nartach oraz jeździliśmy na łyżwach. Dodatkowo zwiedziliśmy miejscowość uzdrowiskową Krynica Górska, gdzie wjechaliśmy koleją linową na Górę Parkową, podziwialiśmy eksponaty w Muzeum Zabawek oraz degustowaliśmy lecznicze wody. Wieczory zarezerwowane były na gry i zabawy integracyjne i prezentacje multimedialne na temat konkurencji lekkoatletycznych i treningu sportowego.
W Muszynie spędziliśmy 10 dni, w trakcie których pokonaliśmy setki kilometrów, przelaliśmy hektolitry potu, walczyliśmy z bólami nóg, wykonaliśmy tysiące zdjęć i poznaliśmy siebie bliżej. Mamy wszyscy nadzieję, że ciężka praca, którą wykonaliśmy zaowocuje dobrymi rezultatami podczas zawodów w nadchodzącym sezonie.
Warto wspomnieć również o życzliwości i serdeczności gospodarzy ośrodka ALPINA SPORT, którzy zapewnili nam wspaniałe warunki pobytowe i treningowe.

Obóz nie mógłby się odbyć bez wsparcia Wójta Gminy Wejherowo, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz dyrekcji Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie. Wszystkim wymienionym rodzice, uczniowie wraz
z opiekunami- Krystyną Gelo i Markiem Góralskim- składają serdeczne podziękowania.

oboz8oboz2 oboz3 oboz4 oboz5 oboz6 oboz10 oboz11 oboz13 oboz14 oboz17 oboz18

You may also like...

2 komentarze

 1. Mariola Chmura pisze:

  Obóz fantastyczny . Syn wrócił mega zadowolony. Trenerzy wspaniali pełen profesjonalizm, pasja i serce. Nasze dzieciaki w lepsze ręce nie mogły trafić. Dziękuje sponsorom, dyrekcji a przede wszystkim Pani Krystynie Gelo i Panu Markowi Góralskiemu. Zasługujecie na złoty medal !!!! Mam nadzieje że w nowym roku szkolnym mój młodszy syn będzie miał zaszczyt uczestniczyć na wasze zajęcia w klasie lekkoatletyki. Pozdrawiam Serdecznie.

 2. Mariola Chmura pisze:

  Obóz fantastyczny . Syn wrócił mega zadowolony. Trenerzy wspaniali pełen profesjonalizm, pasja i serce. Nasze dzieciaki w lepsze ręce nie mogły trafić. Dziękuje sponsorom, dyrekcji a przede wszystkim Pani Krystynie Gelo i Panu Markowi Góralskiemu. Zasługujecie na złoty medal !!!! Mam nadzieje że w nowym roku szkolnym mój młodszy syn będzie miał zaszczyt uczestniczyć na wasze zajęcia w klasie lekkoatletyki. Pozdrawiam Serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *