I miejsce w konkursie matematycznym SOROBAN

  • IMG_5022
Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Dnia 10 marca 2016 r.  po raz drugi odbył się konkurs matematyczny SOROBAN, którego organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II e: Krzysztof Melcer, Michalina Kruszyńska, Patrycja Tomczak, którzy zajęli I miejsce. Zadaniem zespołu było przedstawienie przygotowanej prezentacji n.t. „Genialni – Lwowska Szkoła Matematyków”, rozwiązanie quizu matematycznego oraz ułożenie łamigłówki.

Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IMG_5022

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *