Weseli Kolędnicy

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Dnia 22 grudnia 2015 roku podczas pierwszych godzin lekcyjnych uczniowie klas pierwszych mogli obejrzeć oraz wziąć aktywny udział w kilkominutowym programie artystycznym zatytułowanym „Weseli kolędnicy”.

Uczniowie, którzy współpracowali nad przygotowaniem przedstawienia to:

z klasy II b:

Średzińska Kaja – aniołek

Kujawa Sara – aniołek

Rompa Sebastian – bałwan

Wilma Marcel – św. Mikołaj

Z klasy II i:

Brunat Daria– grająca na gitarze i śpiewająca kolędy

Gajewska Martyna – renifer

Celem przedstawienia było wprowadzenie uczniów, a także nauczycieli, naszego gimnazjum w nastrój zbliżających się świąt oraz przekazanie życzeń w sposób niekonwencjonalny, oraz integracja uczniów z różnych klasach. W tym roku, oprócz recytacji wesołych, świątecznych życzeń, kolędnicy wspólnie z uczniami śpiewali kolędy, a św. Mikołaj złożył życzenia nauczycielom. Opiekunem grupy była pani Hanna Lesner.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *