Dopalacze i narkotyki kradną życie – finał szkolnego konkursu

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Dnia 9 grudnia 2015 r. trzydziestu uczniów naszej szkoły – zwycięzców szkolnego konkursu „Dopalacze i narkotyki kradną życie”, wzięło udział w imprezie profilaktycznej „NIEĆPA 2015”. W Arenie Gdynia podczas koncertu zespołu „Sto%” oraz gwiazdy wieczoru zespołu „ENEJ” gimnazjaliści świetnie się bawili, udowadniając, że dobra zabawa jest możliwa bez jakichkolwiek środków zaburzających świadomość takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze.

Młodzież i opiekunowie dziękują Pani Ewie Zarębińskiej – Szczodrej Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie za sfinansowanie biletów na to wydarzenie.

dopalacze

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *