Sukces gimnazjalistów – filmowców i językowców

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Grupa sześciu uczniów Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie Michał Wojdylak III f, Małgorzata Borowiec III f, Natalia Wasilke III f, Paulina Angel III f, Dominik Miłosz III f, Michalina Kruszyńska I e pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego, pani Katarzyny Kruszyńskiej, wzięła udział w Międzygimnazjalnym Konkursie Teatralno – Filmowym w Języku Angielskim organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Gdyni. Film naszych gimnazjalistów okazał się najlepszy i zajął I miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *