SUKCES na Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „Lionheart”

Podziel się tym...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

   W dniu 27 lutego odbył się finał Konkursu Powiatowego z Języka Angielskiego „Lionheart”, oparty na formule popularnego teleturnieju „1 z 10”. Przygotowaniem konkursu zajęli się uczniowie klas III Eurogrupy z Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych  nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.

   W rywalizacji udział wzięło ośmiu najbieglejszych w języku angielskim uczniów naszego powiatu z sześciu różnych szkół. Wysoki poziom finalistów zaskoczył wszystkich. Uczniowie bez problemu odpowiadali na trudne niekiedy pytania z zakresu gramatyki, słownictwa i kultury krajów anglojęzycznych. Pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Borowiec z Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie. GRATULUJEMY!!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *